Gratis spreekuur bij Bibliotheek Venray

Stel je vraag aan onze ledenadviseur

Per 1 februari neemt onze ledenadviseur wekelijks plaats op het Ontwikkelplein in de Bibliotheek Venray. Iedere woensdagochtend kun jij tijdens een gratis inloopspreekuur terecht voor allerhande vragen rondom gezondheid.

De samenwerking tussen Groene Kruis Ledenorganisatie en BiblioNu is tot stand gekomen omdat beide partijen het belang van Positieve Gezondheid en zelfredzaamheid onderstrepen. Inwoners willen graag zelf bepalen hoe zij hun leven inrichten. En daar kunnen wij bij helpen! Wij willen iedereen, van jong tot oud, zoveel mogelijk uit het leven laten halen.

De spreekuren vinden iedere woensdag plaats vanaf 1 februari tot en met 31 juli 2023.

 

Meer informatie

Dit gratis inloopspreekuur biedt leden en niet-leden de mogelijkheid om vragen te stellen over fit blijven, goede gezondheid, langer thuis blijven wonen, ondersteuning voor mantelzorgers en nog veel meer.

Waar: Merseloseweg 59, 5801 CC Venray

Wanneer: iedere woensdag van 10:00 – 13:00 uur (op inloop)

Vraag maar raak

“Ik ondersteun mensen op laagdrempelige wijze bij verschillende vraagstukken. Mensen mogen mij altijd vragen stellen, groot of klein. Je hoeft echt niet te wachten tot het water je aan de lippen staat, kom je ergens niet helemaal uit dan pak gewoon de telefoon want je staat er niet alleen voor. Dat geldt ook voor deze gratis inloopspreekuren in Venray, heb je een vraag? Kom naar me toe en ik help je graag!'' 

Angelique Stevens | Ledenadviseur | 06-83139208

Vraag maar raak